7 Kasım 2013 Perşembe

Simli renkler

Merhabalar,

Ben genelde parlak ve ışıltılı olmayan mat renkleri kullanıyorum ancak bikaç tane ışıltılı, simli ojem var ve bugün onlarla bişeyler yapmayı denedim. Benim oje uygulamalarımda parolam basit ama şık olmak. Her zaman, dekorasyonda, giysilerde, tırnaklarımda basit ama şık duracak şeyleri seviyorum ve bir şeyden çokça sahip olmak yerine az ama öz bulundurmak ve eskiyene kadar birçok kez kullanmak benim hayatıma uyguladığım bir düzen. O yüzden her ne kadar tırnak tasarımı delisi olsam da yüzlerce ojem yoktur, sayıları bir düzineyi geçmez. Yazılarımdan da anlayacağınız üzere hep aynı ojeleri kombinleyerek kullanırım. Herneyse kendime dair bu kısa bilgiyi geçtikten sonra gelelim asıl konuya.
Her zamanki gibi tırnaklarıma bir cila çektikten sonra sadece tırnaklarımın uçlarına flormar 436 ojemi sürüyorum. Bu renge hastayım, tırnaklarıma komple uyguladığımda bile tekrar tekrar bakıyorum ve çok seviyorum. Çok sevdiğim bi arkadaşımdan hediye almıştım ve o andan itibaren sıklıkla severek kullandım. Fotoğraftaki gibi tırnaklarıma pıt pıt ojeyi uyguluyorum, dikkat edilecek nokta fırçaya çok fazla oje almamak.
 
Bundan sonra mavi sedefli ojemi aynı şekilde uçlarına pıt pıt sürüyorum, ki bu oje de bir hediyedir :) maviyi sürmemin nedeni üzerine flormar238 ışıltılı pembe ojemi sürünce morumsu bir hal alması ve neon bi renk gibi görünmesi. Sonuç bu şekilde, her zaman dediğim gibi istediğiniz renklerle istediğiniz kombinasyonu yapabilirsiniz. Basit ama şık, yapımı kuruma süreleri dahil 10 dakika bile değil ama şık durmuyor mu sizce de?

Beğendiyseniz bir yorum bırakınız, tabiki beğenmediyseniz de :)  


0 yorum:

Yorum Gönder