24 Aralık 2013 Salı

Rossman young asetonsuz oje çıkarıcı


Ben bu asetonu alırken kandığım tek şey rossmann’da olması ve asetonsuz oje çıkarıcıları deneme isteğimdi. Rossmann’da ne bulursam kaliteli olurmuş gibi düşünmem nedeniyle aldım ayrıca içinde aloe vera olması nedeniyle de tırnaklarımı besler mi acaba diye düşündüm.
İlk olarak çok çok keskin bir kokusu var. Böğürtlenli olduğu yazıyor ama insanı bayıltacak keskinlikte bir koku. Sevmediğim diğer özelliği kapağını açtığımda kocaman bir ağzının olması, sonuçta asetonu şişeden su boşaltır gibi kullanmayacağım, pamuğu istediğim kadar ıslatmamı engelliyor, genelde fazlaca oje çıkarıcı alıyorum pamuğa bu yüzden.
Bu asetonsuz oje çıkarıcı hangi amaca hizmet ediyor bilmiyorum çünkü açık renk ojeleri çıkarmada bile başarısız, değil koyu renkler, simli renkler daha açık renkleri çıkaramıyorum. Bol bol kullanıyorum ancak o zaman çıkıyor ama bu sefer de tırnaklarıma verdiği zarar cabası. Bütün asetonsuz oje çıkarıcılar böyle midir, değil midir bir bileniniz varsa söylesin Allah aşkına çünkü ben bir daha asetonsuz oje çıkarıcı almayı düşünmüyorum.

Kokusu kötü, keskin, ojeyi çıkarmıyor, ağzı kocaman. Bir daha asla ve asla para verip almam ve tavsiye de etmiyorum.  

0 yorum:

Yorum Gönder