19 Eylül 2014 Cuma

Son zamanlarda neler oldu?


Uzun uzun uzun bir aradan sonra yeniden yazı yazmaya başlamak, zaman bulabilmek mi desek bilmiyorum ama çok fazla ara verdiğimin farkındayım, aslında ara vermek zorunda kaldım. Biliyorsunuz iş değiştirdim ve yolda fazla zaman kaybetmem, eşekler gibi çalışma temposunda olmam ve diğer ıvır zıvır sorunlar nedeniyle son zamanlarda eve gelip yemek yedikten sonra uyur hale geldim. Kendime bile vakit ayıramaz halim ne kadar daha devam eder bilmiyorum ancak pek dayanamıyorum artık.

Bu geçen sürede en sevdiğim arkadaşım evlendi ve düğünü Edirne'de oldu :) tabi ki düğününe gittim, tek boş günümde bütün zamanım yollarda da geçse Edirne'ye gittim ve düğün sabahı geri dönsem bile onun mutluluğunu paylaştım :) Edirne'ye bu ikinci gidişimdi, dolaşamadım ama daha önce gittiğim için içimde kalmadı hiçbir şey :)

Yine bu arada İstanbul'a da gittim, orda bir gün kaldım, ne yalan söyleyeyim yorgun argın bile olsam dolaşabildim o bir günde. İstanbul bir günde dolaşılır mı diyenler için, İstanbul'a her sene gidip kaldığımdan komşu kapısı oldu benim için. Neden gittiğime gelince iş görüşmesiydi ancak olmadı :) gezdiğimle kaldım anlayacağınız :)

ve yine bu arada iş yerindeki pozisyonum değişti, daha yoğun tempolu, sabahtan akşama bir dakika bile kendime ayıracak vaktimin olmayacağı bir pozisyona alındım ama ne zam ne bir şey :) eve akşam 8'den önce gelemiyor oluşum da cabası :(

İşte bütün bu sebepler yüzünden bloguma çok fazla vakit ayıramadım. Umarım anlayışla karşılarsınız demek isterdim ancak bu sürede takipçi kaybettim, sayfa görüntülenme sayılarımda ciddi düşüşler oldu vs vs ama umarım bundan sonra daha çok vakit ayırabilirim.

Yazmayı ve sizinle bir şeyler paylaşmayı özledim :)


Yorum bırakırsanız ve bloguma üye olursanız çok sevinirim :)
Instagramdan ulaşmak için http://instagram.com/ojekalem
Pinterestten ulaşmak için http://www.pinterest.com/ojekalem/
Eğer bana e-mail ile ulaşmak isterseniz ojecini@gmail.com


0 yorum:

Yorum Gönder